Swift WiFi

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 329,5 MB
  • Version 3.0.217.0209
  • Dil Türkçe
  • Firma DotC United Swift Team
Swift WiFi uygulaması ile konum olarak size en yakın Wifi bağlantı noktasına ulaşabilirsiniz.

İnternet paketiniz bitiyorsa üzülmeyin. Mobil verinizi açmadan da ücretsiz WİFİ noktalarını bulabilirsiniz. Swift WiFi mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve ücretsiz wifi noktalarını keşfedebilirsiniz. WiFi noktalarını kullanıcılarımızın paylaşmış oldukları parolaları ile birlikte sunar, bulunabilirlik otomatik olarak Swift WiFi tarafından saptanmaktadır.

Yeni bir WiFi?ye, özellikle de halka açık WiFi ve şifresiz WiFi?lere bağlanmadan önce çevrimiçi güvenliğinizi sağlamak için uygulamamızın güvenlik test fonksiyonunu göz önünde bulundurmalısınız. Ücretsiz WiFi bulmanın dışında, Swift WiFi, WiFi performansınızı geliştirmek ve Wifi bağlantınızı en iyi sinyal ile bağlanmanızı geliştiren etkili bir WiFi yönetim aracıdır.

Akıllı WiFi özelliği ile farklı durumlarda pil tasarrufu sağlamak ve radyasyonu azaltmak için WiFi açma kapatma modu bulunmaktadır. Nerede olursanız olun güvenilir wifi kaynağını Swift Wifi uygulaması ile bulabilirsiniz. Uygulama sizlere anında internet hizmeti sunacaktır. Bulunduğunuz konumda ücretsiz wifi noktası bulunmuyorsa bile en yakın wifi noktasını kullanıcılar için bulan bu mobil uygulamada sizde internete bağlanmanın tadını çıkartın. 

Swift WiFi indir